خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۲/۳۰ ۰۹:۵۴
شناسه خبر : 10350

تقدیر و تشکر معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز از حضور گسترده مردم در انتخابات امیر

امیر آهن جان معاون اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری اهواز ضمن پاسداشت حضور گسترده مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گفت: این بار نیز حضور شگفتی ساز مردم ولایت مدار و دلیر کشور اسلامی مان پای صندوقهای رای حماسه ای جاوید آفرید و بر مکرو حیله دشمنان غلبه نمود. ...

به گزارش طلوع؛ امیر آهن جان معاون اموراجتماعی وفرهنگی شهرداری اهواز ضمن پاسداشت حضور گسترده مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گفت: این بار نیز حضور شگفتی ساز مردم ولایت مدار و دلیر کشور اسلامی مان پای صندوقهای رای حماسه ای جاوید آفرید و بر مکرو حیله دشمنان غلبه نمود.

 

وی افزود: مردم ایران اسلامی و به تبع آن مردم شریف شهر اهواز از زن و مرد و پیر و جوان برای انجام این تکلیف ملی و سهیم شدن در انتخاب سرنوشت خویش پای صندوقهای رای حاضر شده و با رای خویش در واقع پیمان مجددی با انقلاب اسلامی بستند و اعلام نمودند که علی رغم توطئه های دشمنان در جهت ناامید کردن مردم و ممانعت از شرکت جوانان در انتخابات ، با تمام توان در صحنه حضور یافته و با رای هوشمندانه خود ضربه محکی بر دشمنان ایران اسلامی زدند.

 

امیر آهن جان گفت : اینجانب به نوبه خود برخاک پای این مردم بلند همت بوسه زده و از صمیم قلب از همه همشهریان و هم میهنانم قدردانی می کنم.