خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۵/۱۳ ۱۰:۴۷
شناسه خبر : 22123

کوروش نجف پور: مرحوم خراجی اسطوره ورزش و اخلاق بود

مراسم یاد بود مرحوم مصطفی خراجی اسطوره فوتبال خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان با حضور جمعی از پیشکسوتان فوتبال ومربیان وورزشکاران برگزار شد. ...

مراسم یاد بود مرحوم مصطفی خراجی اسطوره فوتبال خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان با حضور جمعی از پیشکسوتان فوتبال ومربیان وورزشکاران برگزار شد.

photo_2017-08-04_15-15-44

قائم مقام باشگاه نفتون در این مراسم اظهار داشت:مرحوم خراجی اسطوره اخلاق و ورزش برای استان و کشور هستند که صاحب افتخارات متعددی هستند و هدف از برگزاری مراسم امروز نیز زنده نگاه داشتن یاد و خاطره افرادی است که برای ورزش کشور تلاش کردند.

کوروش نجف پور در ادامه اظهار داشت:مرحوم خراجی نه تنها در ورزش بلکه در اخلاق نیز برای همه ما اسطوره هستند و خصایص مثبت متعدد رفتاری این بزرگمرد را از یاد نخواهیم برد.

نجف پور افزود:از بانیان این مراسم بسیار قدردانی میکنم اما نکته ای که نباید مورد غفلت قرار گیرد این است که اسطوره های کشور در حوزه های مختلف ورزشی،فرهنگی،هنری،اجتماعی،سیاسی و…باید در زمان حیات شان مورد توجه و تکریم قرار گیرند و خدای ناکرده این اخلاق بر جامعه ما حاکم نشود که بزرگان ما در زمان حیات شان مورد بی مهری و بی توجهی قرار گیرند و پس از مرگ آنها با برگزاری مراسمات متعدد بدنبال تجلیل از تلاشهای آنها باشیم.

قائم مقام باشگاه نفتون در پایان افزود:لازم است متولیان ورزش استان با برنامه ریزی مناسب و سنجیده،امثال مرحوم خراجی را بعنوان یک الگوی بی بدیل ورزشی و اخلاقی به نوجوانان و جوانان ما معرفی کنند و اجازه فراموش شدن آنها را ندهند.