خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۶/۰۲ ۱۵:۲۸
شناسه خبر : 25165

بررسی مشکلات کوی علی آباد با حضور نماینده مردم اهواز

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس شورای اسلامی از کوی علی آباد اهواز بازدید کرد. ...

به گزارش طلوع خوزستان دکتر همایون یوسفی در بازدید از کوی علی آباد اهواز و نشست با اهالی منطقه از حل شدن مشکلات آب و فاضلاب،احداث مدرسه و تعریض و آسفالت جاده در منطقه خبر داد.

یوسفی که به همراه تنی چند از مسئولان استانی مرتبط با مشکلات در محل حاضر شده بود،ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته با تاکید بر انجام وظایف و مسئولیت ها خطاب به مدیران مربوطه گفت:برخی از مردم منطقه می گویند که با قطعی آب و افت فشار در برخی از نقاط مواجه هستند،لذا اگر نیاز به نصب و لوله کشی و ایجاد انشعاب باشد،اقدامات لازم باید صورت بگیرد.

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس شورای اسلامی پس از موافقت مسئولان آب و فاضلاب مبنی بر حل مشکلات موجود با اشاره به قطعی آب و افت فشار،عنوان کرد:این مشکلات تا پایان سال ۹۶ حل خواهد شد.

دکتر یوسفی در خصوص تعریض جاده تردد کوی علی آباد گفت: اختلافات ملکی بین شرکت نفت و مردم همیشه بوده و هست اما شرکت نفت قوانینی دارد که به حوزه ایمنی کار برمیگردد،از طرفی هم مردم میخواهند از حق خود دفاع کنند و زمین و ملک خود را حفظ کنند،به همین دلیل این اختلافات به وجود می آید.

وی با تاکید بر اینکه احداث مدرسه و تعریض جاده هر دو برای مردم منطقه مهم است،اظهار کرد: هر چقدر ایمنی بیشتر رعایت شود، به نفع مردم و فرزندان این منطقه خواهد بود.

دکتر یوسفی خطاب به نماینده شرکت نفت در نشست برگزار شده برای تایید مکان زمین مدرسه در این منطقه گفت:  اگر از سوی کارشناسان مکان جدیدی جهت احداث مدرسه مورد تایید قرار گیرد،امنیت بیشتری برای اهالی و دانش آموزان آن مدرسه به دنبال خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع تعریض جاده و احداث مدرسه عنوان کرد: احداث مدرسه و جاده مناسب حق مردم بوده و این اطمینان را برای مردم بوجود آورد که خانواده ها با خیال آسوده فرزندان خود را به مدرسه بفرستند .

وی خطاب به اهالی منطقه افزود: با اغتنام از فرصت حضور وزیر محترم نفت در اهواز این مشکلات را پیگیری و در جلسه مشترک امروز مسائل مربوطه را مطرح خواهم کرد.

در این بازدید مردم منطقه به بیان دغدغه های خود با دکتر یوسفی پرداختند.

در پایان دکتر یوسفی به همراه جمعی از مسئولین مربوطه از جاده ورودی منطقه و نقاطی که مردم انتظار پیگیری جهت رفع مشکل آن را داشتند بازدید بعمل آوردند.