خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۶/۲۴ ۲۱:۳۵
شناسه خبر : 28363

مدرسه منطقه کوی علوی اهواز به طور موقت و برای افزایش ضریب امنیت در اختیار نیروی انتظامی قرار داده شده است

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان گفت: مدرسه منطقه کوی علوی اهواز به طور موقت و برای افزایش ضریب امنیت در اختیار نیروی انتظامی قرار داده شده است هیچگونه تغییر کاربری صورت نگرفته است ...

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان به دنبال برخی مباحث پیش آمده در خصوص تحویل مدرسه مفتح در کوی علوی اهواز شهاب رزمی توضیحاتی ارائه داد. 

مدیرکل روابط عمومی استانداری در خصوص این موضوع گفت: در خصوص مسائل مطرح شده در مورد مدرسه مفتح در کوی علوی به استحضار هم استانی های شریف میرسانیم که در این مدرسه هیچ‌گونه تغییر کاربری صورت نگرفته و در راستای افزایش ضریب امنیت و نامناسب بودن فضای کلانتری واقع در منطقه کوی علوی به صورت موقت در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته است. 

 

رزمی یادآور شد: دکتر شریعتی از زمان انتصاب به مسئولیت استانداری خوزستان بیشترین بازدید ها را از مناطق محروم و حاشیه ای داشته و با همین نگاه واهمیت به مسائل آموزشی ضمن برگزاری منظم و مستمر جلسات با مسئولین آموزش و پرورش، امسال برای نوسازی و بازسازی مدارس ومسائل عمرانی کوی علوی دستورات ویژه ای صادر نموده است. 

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان با تشکر از کلیه فعالین مدنی و اجتماعی  و همچنین نمایندگان محترم مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی آقایان الباجی و ساری  برای پیگیری موضوع و اهمیت قائل شدن برای مسائل آموزشی تاکید کرد: این واگذاری به صورت موقتی بوده و جهت افزایش امنیت منطقه انجام شده و هیچگونه تغییر کاربری صورت نگرفته است.