خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۲/۱۱ ۲۰:۵۱
شناسه خبر : 8732

اهدا ۵ مدال قهرمان دومیدانی به مناسبت روز جانباز به جانبازان

رضا بوعذار دونده خوزستانی پنج مدال طلا، نقره و برنز مسابقات بین المللی، آسیایی به شهدا و جانبازان ظهرامروز در فرمانداری اهواز اهدا کرد. ...

طلوع خوزستان : رضا بوعذار دونده خوزستانی پنج مدال طلا، نقره و برنز مسابقات بین المللی، آسیایی به شهدا و جانبازان ظهرامروز در فرمانداری اهواز اهدا کرد.
دارنده مدالهای طلای، نقره و برنز قهرمانی آسیا و مسابقات بین المللی هدف از این کار خود را تجدید میثاق با شهدا و امام شهدا و جانبازان عنوان کرد و اظهار کرد: ارزش کار و زحمات من پیش خانواده های شهدا و جانبازان به جهت اینکه الگوی زندگی وکار من هستند بالا است.
بوعذار افزود: امروز نیز به خانواده شهدا و جانبازان از جمله مریم عیوض زاده، فروغ امینی، کریم مطیری، سید یوسف موسوی و رحمان خوش نظر که در محل فرمانداری اهواز مشغول فعالیت هستند، اهدا کرده ام.
وی عنوان کرد: در این مراسم نیز ۵ مدال خود، طلا ۲۰۰۶ مسابقات بین المللی تایوان، نقره جایزه بزرگ باکو ۲۰۱۶، برنز بازیهای غرب آسیا۲۰۱۰سوریه، نقره جایزه بزرگ آسیا ۲۰۰۹هند و طلای جام کازانوف قزاقستان ۲۰۱۲ را اهدا کردم.

 

photo_2017-05-01_22-19-48

قهرمان مسابقات جام کازانوف قزاقستان ۲۰۱۲ بااشاره به اینکه اکثر ورزشکاران که مدال اهدا می کنند، مدال نمادین مسابقات است گفت: این حرکت موجب شبه شده که من هم همانند آنها مدال های نمادین مسابقاتم را اهدا می کنم.
بوعذار تصریح کرد: من از سال ۲۰۰۵ تا کنون در حال مدال آوری برای کشور و استانم هستم و اصل مدال های خود را به خانواده های شهدا و جانبازان اهدا کرده ام.
دارنده مدال نقره جایزه بزرگ آسیا۲۰۰۹ کشور هند ضمن گلایه از افرادی که برای شان چنین شبه ای که ایجاد شده افزود: برای صحت و اطمینان از اصل بودن مدال ها می توانند به خانواده های شهدا و همچنین به سایت فدراسیون دوومیدانی ایران مراجعه کنند.
دونده مدال طلای ۴۰۰ مترآسیاماکو کشور چین ادامه داد: تا کنون به لطف خداوند توانستم مدال طلای ۲۰۱۲ به خانواده سردار شهید علی هاشمی، مدال نقره ۲۰۰۶جوانان آسیا به خانواده سردار شهید تقوی مدافع حرم، مدال برنز مسابقات بازی های غرب آسیا را به خانواده شهید محمودمراد اسکندری، گردن آویز نقره ۲۰۱۰ مسابقات آسیایی به خانواده شهید عادلی و نقره ستاره گان آسیا ۲۰۰۹ به خانواده شهید مدافع حرم نادر حمید اهدا کنم.